Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP AeSPe - Per aspera ad astra - odsłuch albumu

AeSPe - Per aspera ad astra - odsłuch albumu

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:20:21, 23 styczeń '18r.

AeSPe: 2 płyta do bezpłatnego odsłuchu już na MaxFloRecTV

Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd” to 2. album dąbrowskiego rapera w MaxFloLabie. Krążek w wersji cyfrowej jest już w całości dostępny na YouTubie. Płyta doczekała się też fizycznej wersji. Zamówić ją można na www.MaxFloSklep.pl

Wydawnictwo zawiera 14 premierowych utworów oraz 1 bonus track. Jego produkcją zajął się AeSPe we współpracy z takimi beatmakerami, jak: DonDe, JazBrothers, Funky Fella czy Premier Arena. Wśród gości na płycie pojawili się również wokaliści: Marta Fedyniszyn oraz Kajetan Balcer.

Motywem przewodnim krążka jest podróż przez życiowe trudy do znalezienia spokoju, własnego miejsca na Ziemi. Album promują single: „Level up”, „Miejsce na Ziemi”, „Gotham”, „Chciałbym odlecieć” oraz „Jestem tu na chwilę”.

Poniżej przypominamy ostatni wideosingiel, który ukazał się na MaxFloRecTV tuż przed premierą płyty.

Zarówno audio, jak i wideo AeSPe dostępne są pod tym adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLpCB8p2IAqdp3tHn4yD_w5IkVI6C3Jfqe. Wersję fizyczną krążka „Per aspera ad astra” zamówić można na: https://maxflosklep.pl/pl/p/AeSPe-Per-aspera-ad-astra/857.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

 

#TAGI

#AeSPe
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów