Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Kafar o utworze Trzeba Żyć z Małachem, Rufuzem i Jano PW

Kafar o utworze Trzeba Żyć z Małachem, Rufuzem i Jano PW

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:20:27, 02 luty '18r.

Na YouTube pojawił się kolejny odcinek z serii filmów, które znalazły się na płycie "Panaceum 2" kafar Dixon37 jako treści dodatkowe, do których dostęp mieli dotychczas tylko posiadacze fizycznych płyt.

Film, w którym Kafar ujawnia całą historię związaną z utworem "Trzeba Żyć" jest ostatnim z pierwszej serii treści, które dostępne były dla osób posiadających płytę przed 17.12. Obecnie w książeczce dostępna jest druga seria filmów.Płyta dostępna jest w Empikach w całej Polsce oraz na stronie kafardix37.pl.

Album "Panaceum 2" jest wydaniem interaktywnym. Dzięki współpracy z TAP2C książeczka została rozszerzona o materiały dodatkowe związane z płytą.  Co miesiąc posiadacze fizycznej płyty za pomocą aplikacji Tap2C uzyskają dostęp do zupełnie nowych filmów. Aplikacja dostępna jest zarówno dla posiadadzy iPhone'ów, jak i telefonów z systemem Android.

Obecnie osoby, które kupiły "Panaceum 2" mają dostęp do zupełnie nowych filmów, natomiast na YouTube sukcesywnie pojawiać się będą niektóre z treści z premierowej serii.

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Gościnnie na "Panaceum 2" pojawią się m.in. Grammatik, Jano PW, Hinol PW, Bonus RPK, Rest Dixon37, TPS, Dudek 56 oraz inni. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

Tracklista:
1. INTRO PROD. URBAN
2. TRZEBA ŻYĆ feat. Małach, Rufuz, Jano Polska Wersja, scratch Dj Gondek, prod. PSR
3. TO TYLKO MY prod. Klimson
4. CENA MARZEŃ 2 feat. Grammatik (Eldo, Juzek), scratch Dj Gondek, prod. MillionBeats
5. CO GDYBY NIE RAP scratch Dj Gondek, prod. RX
6. PRZYDAŁOBY SIĘ NOWE SERCE prod. Małach
7. NOWA SKALA prod. PSR
8. WIDZIMY SIĘ NA MIEJSCU feat. Rest Dixon37, Żaba, Byrston Dixon37 prod. Klimson
9. KIEDY GŁÓD NIE MA AMBICJI, A NADMIAR ZABIJA prod. Larkin
10. NA WŁASNE ŻYCZENIE feat. Hinol Polska Wersja, scratch Dj Gondek, prod. FameBeats
11. KUSI scratch DJ Gondek, prod. Fuso
12. ULICY PRAWDZIWY GŁOS feat. TPS, Dudek P56, scratch DJ Gondek, prod. ANS
13. SMAK ZWYCIĘSTWA, CZY PORAŻKI GORYCZ scratch Dj Gondek, prod. Małach
14. JTSNJ feat. Profus PPZ, Arczi Szajka, Bonus RPK, prod. TuneSeeker
15. OUTRO prod. PSR

#TAGI

#Kafar
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów