Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Wielka bitwa na pączki. DJe z zagranicy świętują tłusty czwartek!

Wielka bitwa na pączki. DJe z zagranicy świętują tłusty czwartek!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:17:59, 09 luty '18r.

WIELKA BITWA NA PĄCZKI. DJE Z ZAGRANICY ŚWIĘTUJĄ TŁUSTY CZWARTEK  

Od poniedziałku w Krakowie można spotkać 40 DJów z całego świata, a to za sprawą globalnego finału zawodów Red Bull 3Style. Goście z 24 krajów są oczarowani polską kuchnią, kulturą i tradycjami. Postanowili świętować tłusty czwartek na charakterystyczny dla siebie sposób – łącząc zabawę z rywalizacją. Ich areną był stół, a orężem pączek. Klip uwieczniający ich pączkową rywalizację można obejrzeć na: http://win.gs/2BOvV1J

Tłusty Czwartek to jedno z najbardziej popularnych świąt w Polsce. Co roku miliony pączków i innych słodkości znikają z półek cukierni w niezwykle szybkim tempie. W tym roku Tłusty Czwartek wypadł 8 lutego, zatem w samym środku VIII Światowego Finału Red Bull 3Style. Ta znakomita okazja przybliżyła międzynarodowym gościom kulturę oraz polską kuchnię od jej najlepszej, bo najsłodszej strony.

Red Bull 3Style to wyjątkowe zawody skupiające wokół siebie pozytywnych i kreatywnych ludzi. Nic więc dziwnego, że celebracja Tłustego Czwartku w ich wykonaniu była niezwykle wyjątkowa i ze szczyptą rywalizacji. Do wielkiej bitwy pączkowej stanęło 7 DJów. DJ Puffy, Dj Mojaxx ,Steppa -T, Kevin Njoy, DJ Onigiri, Damianito i Beast Mode. Zobaczcie jak poradzili sobie z niekończącą się ilością pączków.

Wideo zobaczyć można pod tym linkiem: http://win.gs/2BOvV1J

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów