Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Bedoes tłumaczy się ze swoich słów z koncertu w Stodole

Bedoes tłumaczy się ze swoich słów z koncertu w Stodole

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:34:28, 12 luty '18r.

Kolejne tłumaczenia w naszej gangsterskiej rapgrze.

"Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji, albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę. Zróbcie hałas" - rzucił ze sceny Bedoes, a wypowiedź odbiła się echem. I to jakim.

Między innymi to TPS oraz dwóch członków ekipy Dixon37 - Rest i Kafar - poczuli się najmocniej urażeni tymi słowami. Przypominamy, że z Dixonami Bedoes ma prawdopodobnie nia pieńku już od dłuższego czasu ze względu na konflikt koncertów w ubiegłym roku.

"Zobaczymy kto komu będzie prawdopodobnie ssał pałę" - odparł Rest na te słowa. Kafar również nie pozostawił tego obojętnie: "A tak drodzy koledzy raperzy PRAWDOPODOBNIE odpłaca wam za tolerancję, przymykanie oka i przemilczenie kilku spraw ta kurwa. HIP HOP!" w którym załączył materiał z portalu hiphopnews.

Bedoes postanowił wytłumaczyć się z tego - jak sam to ujął - nieśmiesznego żartu: "To był nieśmieszny żart, za który przepraszam wszystkie ekipy, które poczuły się urażone." Całość w filmiku poniżej, który raper udostępnił na swoim FB.

To nie pierwszy przypadek tłumaczenia się rapera z wypowiedzianych słów.

#TAGI

#Bedoes
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów