Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Żurom zachęca, aby łagodnie potraktować Bedoesa

Żurom zachęca, aby łagodnie potraktować Bedoesa

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:36:10, 14 luty '18r.

Słowa rzucone przez Bedoesa w piątkowy wieczór długo nie ucichną.

Tym razem to Żurom w swoim ostatnim filmku na Youtube mówi o całej zaistniałej sytuacji: "Musisz zważać na słowa, bo potem będziesz rozliczany. Ulica nie wybacza."

"Chłopie, współczuję ci, na pewno niejednego plaskacza dostaniesz" - ostrzega rapera należącego do SB Maffija Label. Niestety, lecz w bardzo brzydki i niehonorowy sposób wypowiada się na temat tego, aby rapera z Bydgoszczy ktoś po prostu pobił: "Apeluję do jakichś normalnych chłopaków, żebyście go tam nie oprawiali za mocno, żeby go potraktować delikatnie. Żeby dostał parę plaskaczy, delikatny masaż."

Żurom odniósł się również do próby tłumaczenia się ze swoich słów przez Bedoesa, który przedstawił to za pomocą filmiku na FB: "Jeśli mówi w swoim sprostowaniu, że szanuje starszych raperów i wychował się na nich, to jak dostanie delikatny masaż, to coś zrozumie". Oczywiście raper umywa ręce od tego, że coś mogłoby się stać raperowi z nowej generacji rapu: "Oczywiście nie namawiam, żeby nie było, że Żuromski namawia do popełniania przestępstw, tylko widzę, jaka jest nagonka na typa, więc lepiej delikatnie z nim porozmawiać, niż żeby coś poważnego mu się stało. A fani małoletni mogą różnie reagować na tego typu teksty."

Przykre jest to, że uliczny nurt chce wyjaśniać wszystko pięściami, a nie tak jak przystało na raperów - na mikrofonach.

#TAGI

#Żurom
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów