Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP SB Maffija z wielkim oświadczeniem do obecnej sytuacji

SB Maffija z wielkim oświadczeniem do obecnej sytuacji

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:40:12, 21 luty '18r.

Oto spory wpis na Fanpage SB Maffija Label.

"SB MAFFIJA OBSRAŁA ZBROJĘ! ODWRÓCILIŚCIE SIĘ OD AVIEGO I LOUISA TAK NIE ZACHOWUJE SIĘ EKIPA!!! DLACZEGO NIE WYRZUCICIE BEDOESA?!

SB MAFFIJA OBSRAŁA ZBROJĘ!

Białas nagrał diss, który nadal jest w sieci. Trwa trasa koncertowa SB Maffija Tour, żaden z koncertów nie został odwołany, a beef nie jest zakończony. Jesteśmy pierwszą ekipą od lat, która miała jaja by stanąć do walki z raperami którzy zawłaszczają sobie prawo do reprezentowania miejskiej kultury. Zamiast spekulacji polecamy poczekać jeszcze momencik. Na pewno nie pozostawimy tego bez komentarza.

PORZUCILIŚCIE AVIEGO I LOUISA, TAK NIE ZACHOWUJE SIĘ EKIPA:

Avi i Louis to dorośli ludzie, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli, wysunęli się na pierwszy plan w konflikcie, który dotyczył całej naszej ekipy. Chłopaki zostali przez nas wielokrotnie lojalnie ostrzeżeni, jakie konsekwencje mogą przynieść słowa za którymi stanęli. Byliśmy pod wielkim wrażeniem ich “odwagi”, niestety okazało się, że zabrakło jej w decydującej części beefu. Mimo, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć decyzji o usunięciu dissu, która sprowadziła na nas potężny shitstorm i naraziła nas na olbrzymie straty wizerunkowe, potrafiliśmy ją uszanować, tak samo jak rozejść się w pokoju. Suma sumarum, konflikt trwa, Białas stanął do walki ramię w ramię, a chłopaków już z nami nie ma. Mamy nadzieję, że są bezpieczni.

DLACZEGO NIE WYRZUCICIE W TAKIM RAZIE BEDOESA?

Zachowanie Bedoesa, choć było mocno przegięte, nie da się w żaden sposób porównać z decyzjami Aviego i Louisa. Borys w przeciwieństwie do chłopaków zachował się w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, za co chwilę później publicznie przeprosił. W dodatku nie kierował swoich słów do nikogo konkretnego. Sami również poważnie przegadaliśmy tę sprawę z Borysem i zdaje on sobie sprawę ze skali tego co zrobił. Dobrze byłoby, gdyby artyści szczujący swoich fanów na jednego dzieciaka równie dobrze rozumieli odpowiedzialność za swoje słowa. Przemoc, rasizm, pogróżki, przenoszenie beefów na ulicę i wojny pomiędzy fanami - to nie jest hip-hop.

JESTEŚCIE SKOŃCZENI

Ta… Średnio raz do roku."

Nasze zdanie  w tym temacie zostanie niedługo udostępnione w oddzielnym artykule, do którego link wkleimy tutaj.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów