Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Zastępstwa za koncerty Quebonafide - Peja, KaeN i inni

Zastępstwa za koncerty Quebonafide - Peja, KaeN i inni

KOMENTARZY: 2
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:01:01, 24 maj '18r.

Quebonafide odwołuje sporą liczbę koncertów z powodu klipu w Rumunii?

"Ze względu na dużą intensywność pracy w ciągu ostatniego miesiąca, ogromną ilość koncertów i działań muzycznych, jesteśmy zmuszeni do odwołania występu na wrocławskich Ekonomaliach. Tę trudną decyzję podjęliśmy po długim namyśle. Zdrowie jest w tej sytuacji najważniejsze. Ekipa potrzebuje krótkiej przerwy na regenerację po to, żeby w kolejnych miesiącach, dawać Wam tyle energii, ile otrzymywaliście od nas dotychczas. Wrocław. Liczymy na Waszą wyrozumiałość" - tak napisał management rapera na jego Facebooku. Wrocławskie Ekonomalia odbyły się bez występu Kuby, ale na zastępstwo przyszedł z pomocą... Grzegorz Cebula, znany jako C-Bool. Tak, słusznie się domyślasz - nie jest to nawet raper

Słuchacze byli zawiedzeni wczorajszym koncertem. Pokaźna ilość negatywnych komentarzy w stronę Que może skutkować zmniejszonym zaufaniem wobec artysty. Aktualnie Quebonafide, Bonus RPK, Borixon i Kizo przebywają w Rumunii, aby nagrać klip na płytę Bonusa. Czy aby na pewno chodziło tu o zdrowie ekipy? Miejmy nadzieję, że faktycznie tak.

Dzisiaj - 24 maja - na imprezie dla studentów, która odbędzie się w Płocku, za Quebonafide wystąpią... Peja i KaeN. "Ratujemy, przyjeżdżamy, gramy, bawimy się" - tak zaprasza na dzisiejszy koncert raper z Poznania.

W Rzeszowie 26 maja na zastępstwo przybędzie Bosski Roman i Pih. Raperzy wystąpią jako Drużyna Mistrzów.

Pozostałe koncerty (a niedługo ruszy cała trasa Que po polskich miastach) są pod dużym znakiem zapytania. Więcej informacji niedługo, warto obserwować social media rapera.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów