Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Inne WSRH i Kaczor (Gliwice,08.12.2011)

WSRH i Kaczor (Gliwice,08.12.2011)

KOMENTARZY: 0
Remulus  Duma Remulus Duma, 22:50:02, 13 listopad '11r.


Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH we współpracy z UNHUMAN FAMILIĄ wspólnie zaplanowali dla Was koncertową jesień!

W ramach trasy "Unhuman Familia Tour" dnia 8 grudnia 2011 o godz 20:00 w klubie "Roka" w Gliwicach zagrają WSRH i Kaczor

bilety:

- przedsprzedaż – 20 zł, Klub ROKA
- w dniu koncertu – 25 zł
- rezerwacja pod adresem: info@bashesh.com


WYŻSZA SZKOŁA ROBIENIA HAŁASU czyli solidna dawka dobrego hardkoru, energetycznego flow i niebywałej charyzmy. Sheller i Słoń to zdecydowanie gwarancja zamieszania na najwyższym poziomie.“Wyższa szkoła robienia hałasu” oraz “WSRH Unhuman Mixtape” nie zawiodły oczekiwań słuchaczy zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym. Oba albumy cieszyły się sporym zainteresowaniem w innych częściach Polski, głównie ze względu na siłę przekazu oraz niepowtarzalny “typowo poznański styl”. Aktualnie raperzy pracują nad nowym albumem pt. "Szkoła Wyrzutków". Coż więcej dodać? Nic, pozostaje Wam tylko przyjść i się bawić:)
Poniżej próbka tego, czego możecie się spodziewać: KACZOR to legenda poznańskiej sceny rapowej. Weteran znany słuchaczom przede wszystkim z dwóch płyt Killaz Group, składu, który współtworzył z donGURALesko. Jego pierwsza solowa płyta nosi tytuł „Przyjaźń, Duma, Godność”. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego pewny, konkretny przekaz i charyzma. 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów