Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Koncert/Impreza SB Mafijja Warszawa 07.04.2017r. - RELACJA

SB Mafijja Warszawa 07.04.2017r. - RELACJA

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 18:00:00, 11 kwiecień '17r.

Istny rozpierdol.

Tak, te dwa słowa wystarczą, aby opisać sytuację z wieczornych godzin dnia 07.04.2017r. z warszawskiego klubu "Remont". Koncert ten był podsumowaniem ostatnich sukcesów SB Mafijji, a także okazją do wręczenia platynowych i złotych płyt. I zrobiono to z wielkim hukiem. Uwierzcie mi, cały klub skakał wraz z tłumem. Fundamenty ledwo wytrzymywały, a alkohol lał się hektolitrami. Same bangerowe kawałki mocno podkręcały tempo zabawy. Było lekko męcząco przez ilość skakania tłumu i brak spokojniejszych utworów, ale jednak to miałbyć rozpierdol. I był.

Dopiero przy Bedoesie tłum zebrał się na dobre pod sceną. Klub w prawdzie mały, ale jednak pomieścił fanów SB. Borys oczywiście wystawił swoje największe hity. Nie tylko ze swojego debiutu "Aby Śmierć Miała Znaczenie". Pojawiły się numery z "SQUADSHITS" wraz z ziomkami z 2115. Chłopaki naprawdę dali czadu. Jak na tak młodych to mają niezłą sztukę przekonywania tłumu do siebie. Były oczywiście zwrotki a capella rapowane wraz z publicznością z Cyphera i kawałka "Dla Nas" z Młodych Wilków. Każdy znał tekst, wątpie, czy by była jakakolwiek osoba, która by się pogubiła w tekście. Trzeba przyznać, te wersy po prostu zostaną na długo w pamięci fanów SB i nie tylko. Czuję, że trochę z tego tłumu, między innymi przez Bedoesa, przekonała się do SB Mafijji.

 

No właśnie, cofnijmy się na chwile do tych lat, gdzie SB była hejtowana przez wszystkich. Niemalże taka sama infamia jak w przypadku Tedego. Nikt nie wierzył w chłopaków z osiedla. Na walkach freestyle'owych często dostawali ogrom nienawiści. Białas szczególnie narobił sobie sporo wrogów przez lata. Teraz, tak jak sam twierdzi: "Mnie zbudowały podziały. Jestem przed wami, dlatego tak palę se mosty".

Widać, ile na tym Białas zyskał. Teraz razem z Solarem prowadzą label i tworzą swoją SB Mafijje poprzez branie pod opieke młodych, rokujących graczy. Bedoes jest tego najlepszym przykładem. Beteo także sobie świetnie radzi. Akcja SB Starter da im kolejnych zawodników. Pozostaje nam czekać tylko na prawdziwą armię samych kotów.

10 lat ciężkiej pracy. Opłaciło się. Tłumy fanów należą teraz do SB Mafijji!

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów