Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Przeszukanie Podziemia vol.1

Przeszukanie Podziemia vol.1

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 16:00:00, 04 maj '17r.

Przeszukajmy trochę podziemia rapowego i oceńmy kilka graczy:

Jan Kangur - tak pozytywnego vibe'u w podziemiu nie słyszałem. Zajawka kipi z tego gracza i to bardzo. Może i tematyka jego kawałków kręci się wokół standardowych tematów na gatunku rap, ale jednak podchodzi do tego z drugiej strony. Mówi prosto z mostu, dużo real talk'u. Warto przesłuchać.


Inne kawałki tego gracza: http://raposfera.pl/showthread.php?tid=8169

Emikae - jeden z nielicznych (i już ostatnich) reprezentantów starej szkoły. Lecz robi to w dobry i świeży sposób. Pomimo swoich kawałków udziela się też w różnego typu akcjach, nie tylko Pompuj Rap, ale także takie jak te. Mało tego, zamiast tworzyć normalnie kawałki z oklepaną tematyką to... woli robić coś mniej wygodnego, opuszczając swoją strefę komfortu. Gorąco polecamy sprawdzić gracza. Powinien być wymieniony jako pierwszy, ale nikogo nie chcę tu faworyzować.


Inne kawałki tego gracza: 
http://raposfera.pl/showthread.php?tid=7561

Faust - młody gracz z Olkusza, także z old/true stylem. Nietypowe akcentowanie przykuwa uwagę albo kłuje w uszy (tylko początkowo). Co nie zmienia faktu, że warto sprawdzić jego projekty. Pierwotnie zainspirowany Kalibrem 44 chciał robić psychorap, ale potem poszedł już w normalniejsze klimaty. Teraz skupiony na swoim najnowszym projekcie.



Christophoros777 - gracz z Cieszyna, przebywa w Nowym Sączu, współpracuje z producentem Keyteepee. Jego tematyka kręci się wokół Boga, ale nie w nachalny sposób podaje nam te treści. Koniecznie przesłuchajcie.


Inne kawałki: http://raposfera.pl/showthread.php?tid=5151

Szulinio - Teraz idziemy w nowe klimaty. Tego gracza mogą już niektórzy kojarzyć z Hashashins. Kstyk także go już wyczaił, ale ja sobie pozwolę o nim przypomnieć, gdyż daje nowości na bierząco.



Young Igi - tu już naprawdę gościa nie trzeba przedstawiać, więc rzucę tylko pare wolnych myśli. Wyświetlenia mainstreamowe, ale jednak nie spieszy mu się do żadnej z wytwórni. Kawałki z Pikersem przebijają nawet niektórych graczy sceny. Klimatycznie wiadomo, że jedyny w Polsce, ale że nie chce się dorobić w jakiejś wytwórni? Zapracował sobie na to wszystko. Bywały takie dni, że codziennie wrzucał nowy kawałek, a miał po 3-5k wyświetleń.



Niedługo kolejni gracze w kolejnej części Przeszukania Podziemia!

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów