Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Beteo wydaje klip do Bejbi tuż po urodzeniu Lewandowskiej?

Beteo wydaje klip do Bejbi tuż po urodzeniu Lewandowskiej?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:25:19, 05 maj '17r.

 Tuż po urodzeniu Lewandowskiej Beteo wydaje nagle teledysk do "Bejbi"... hmm...

No dobra, ale przejdźmy do rzeczy ;)SB Maffija Label prezentuje trzeci klip promujący album Beteo - "Bejbi". Bit wyprodukował Friz. Za teledysk odpowiada KOOZA.

Beteo „Bejbi” to drugi solowy krążek artysty, na który składa się 12 premierowych utworów oraz jeden bonus track. Płyta ukaże się 26 maja. Na http://www.sbstuff.pl cały czas trwa preorder krążka, który będzie dostępny wyłącznie w Internecie. Jego nakład to 1000 sztuk.

Na swojej najnowszej płycie raper porusza tematy dotyczące młodego chłopaka, którego spotykają różne przeciwności na drodze do życia dorosłego mężczyzny. Beteo ciężko się pogodzić z tym, że nie jest już dzieckiem ani nastolatkiem, a każda jego decyzja, nawet lekkomyślna, może zadecydować o jego przyszłości. Beteo rozlicza się z ludźmi, którzy byli w jego życiu i zniknęli, jak również z tymi, których nigdy nie było i nagle chcą być w nim obecni. Często pojawiają się odniesienia do relacji damsko-męskich, a raczej męsko-damskich, gdyż Beteo przedstawia swój stosunek do dziewcząt z różnych etapów jego życia - od stałych związków, po jednorazowe czy kilkurazowe przygody.

Ponadto artysta dojrzał brzmieniowo i wypracował swój styl, bardzo charakterystycznie przeplatając i łącząc rapowanie ze śpiewaniem. W wielu numerach można odczuć towarzyszące mu w danej chwili emocje i uczucia, z kolei w paru innych typową zabawę formą, jak i treścią.

Jest to płyta skierowana do słuchaczy, którym zależy na ciekawym brzmieniu oraz luźnej, choć niekoniecznie niewymagającej warstwie lirycznej. „Jeden jedyny” to było tylko demo, „Bejbi” to stuprocentowy Beteo.

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów