Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Jan - rapowanie ft. VBS - Ale dzięki

Jan - rapowanie ft. VBS - Ale dzięki

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:38:31, 08 maj '17r.

"Ale dzięki" to kolejny numer Jana w ramach SB Starter. Gościnnie na refrenie udzielił się VBS. Za bit odpowiada Wezyr. Grafika: Szyman, animacja: Kooza.

Janek, urodzony w 1998 roku w Krakowie pilny uczeń, kochający brat. Rapuje od końcówki 2015 roku. Stawia na luz, swobodę i autentyczność. Bardzo otwarty i przyjacielsko nastawiony do świata człowiek, tegoroczny maturzysta - w taki sposób przestawia się światu Jan - rapowanie.

- SB Starter to swego rodzaju trampolina dla młodych, perspektywicznych artystów, których muzyką się jaramy. Ostatnie miesiące to dla nas czas nieustannego rozwoju. Codziennie otrzymujemy kilkanaście demówek / utworów, które staramy się sprawdzać. Sami także prowadzimy research szeroko rozumianego "podziemia", dlatego też postanowiliśmy całość tego typu działań obrać w konkretne ramy, dzięki czemu możemy pozwolić wyselekcjonowanym przez nas artystom wypłynąć na szersze wody. SB Starter może okazać się preludium do pełnej współpracy wydawniczej. Na pierwszym etapie postanowiliśmy sami wybierać "Starterów", jednak jeszcze przed wakacjami ruszymy z konkursem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani naszą działalnością artyści będą mogli zaprezentować swoje utwory, które w dalszej części konkursu przesłuchamy i poddamy ocenie. Więcej informacji o samym modelu konkursowym ujawnimy już niebawem - tak komentują główne założenia akcji włodarze SB Maffija Label.

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów