Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Skorup & JazBrothers ft. Dominika Majewska - Walet pik

Skorup & JazBrothers ft. Dominika Majewska - Walet pik

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:43:16, 08 maj '17r.

Skorup & JazBrothers szykują nowy album! Znamy pierwszy singiel!

Grube bity, hity, których nie zna nikt...

Na zakończenie długiego weekendu majowego na MaxFloRecTV trafiła nowość od Skorupa & JazBrothers. Artyści zaprezentowali singiel pt. „Walet pik”. Tym samym oficjalnie potwierdzili, że są w trakcie nagrywania 2. wspólnej płyty. Sprawdź szczegóły!

Już przy okazji pracy nad „Ludźmi chmur[ostatnim albumem Skorupa, a pierwszym w całości wyprodukowanym przez JazBrothers – przyp. red.] powiedzieliśmy sobie, że na tej jednej płycie się nie skończy – mówi Marcin Jaz z JazBrothers. – Nowy album będzie się zdecydowanie różnił od poprzedniego. Będzie mocniej i jeszcze bardziej kreatywnie, cokolwiek może Wam to dziś powiedzieć – zdradza Mateusz, drugi z braci. – Duży wpływ na ten krążek będzie miało miejsce nagrań. Płyta powstaje w Chachapoya Studio w Gliwicach. To miejsce nas inspiruje i daje szerokie pole manewru przy tworzeniu – dodaje jeszcze.

Pierwszym zwiastunem nowej płyty Skorupa i producenckiego duetu JazBrothers jest utwór „Walet pik”. Gościnnie pojawia się w nim aktorka Dominika Majewska. – Dominikę usłyszałem w spektaklu muzycznym „Dom spokojnej młodości”, przy którym pracowałem jako akustyk. Nagrywałem również spot promujący ów spektakl z jej udziałem – opowiada Skorup. – Zaimponowała mi jej kreatywność studyjna. Korzystając z okazji, od razu zapytałem, czy nie zechciałaby pośpiewać u nas na płycie – dodaje. Za scratche w powyższym numerze odpowiada z kolei DJ Hopbeat.

Kolejne odsłony wydawnictwa Skorupa & JazBrothers już wkrótce. Wśród nich na pewno nie zabraknie teledysków. Aby nie przegapić żadnej premiery, polecamy śledzić nasz serwis i subskrybować MaxFloRecTV na YouTubie (kliknij tutaj, aby rozpocząć subskrypcję: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1). Singiel pt. „Walet pik” w formie MP3 dostępny jest już na https://maxflosklep.pl/pl/p/Skorupa-JazBrothers-Walet-pik-singiel/824.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów