Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Jano PW - Sznyt ft. Hinol PW, Małach/Rufuz

Jano PW - Sznyt ft. Hinol PW, Małach/Rufuz

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:52:43, 08 maj '17r.


DistrictAREA publikuje kolejny teledysk z płyty Jano PW - „Senna Powieka”.

Klip i utwór „Sznyt” z gościnnym udziałem Hinola, Małacha i Rufuza promują album „Senna Powieka” – solowe wydawnictwo Jano PW, którego premiera odbędzie się 12.05.2017. Produkcją muzyki zajął się PSR, natomiast za video odpowiada ekipa ML FILMZ.

Album „Senna Powieka” zakupić można w sklepie wytwórni www.districtarea.pl lub na stronie płyty www.sennapowieka.pl. Limitowany preorder płyty – ostatnie sztuki zakupić można maksymalnie do środy do godziny 15:00.

„Senna Powieka” zawiera 12 utworów, a wśród gości poza Hinolem, Małachem i Rufuzem usłyszymy Kafara DIxon37, Resta Dixon37, BRZ oraz Kleszcza. Za bity na nowej płycie Jano PW odpowiadają PSR, Chrome, Yankes, BRZ i Lema. Za gramofonami stanęli DJ Lem oraz DJ Gram.

W klipie wystąpiły osoby, które charakteryzuje mocny charakter i talent – każda z osób, którą zobaczycie w teledysku „Sznyt” musiała oprzeć się pokusom swojego środowiska, postawić wszystko na jedną kartę i realizować się w swojej, czasem bardzo specyficznej, pasji. Stąd też ich obecność w obrazie do tego utworu jest naturalnym wyborem samych zainteresowanych oraz rapera, wytwórni i ekipy filmowej.

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów