Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Sztoss - Na zawsze

Sztoss - Na zawsze

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:03:12, 10 maj '17r.Sztoss (właśc. Wojtek Słota) - wokalista wykonujący R&B, dancehall i reggae. Muzycznie udziela się od 2010 roku. Przed bezpośrednim nawiązaniem współpracy ze Step Records, muzyk z Lublina pojawiał się gościnnie w utworach artystów związanych z tą wytwórnią - m.in. w "Młoda krew" ZBUKA czy "Meduzy" Kajmana. Szerzej dał się poznać słuchaczom swoim debiutanckim albumem pt. "Rozgrzewka", który pojawił się jako darmowy materiał w sieci. Artysta pochodzi z rodziny z tradycjami muzycznymi, jest synem wokalisty kultowego, popowego zespołu VOX, współpracuje także ze znanym reggae'owym muzykiem - TaLLibem, który prywatnie jest jego bratem.

Sztoss to ogromny, choć jeszcze nieoszlifowany, młody talent. Wyróżnia go płynne poruszanie się pomiędzy gatunkami muzycznymi, w tym r'n'b i rapem, oraz przenoszenie brzmień zza oceanu na rodzimy grunt. Artysta tworzy utwory radiowe, które można porównać z muzyką kanadyjskiego piosenkarza i producenta The Weekend. Twórczość Sztossa doskonale wpasowuje się w obecne trendy muzyczne, co wróży mu wysoką pozycję w polskiej muzyce nowoczesnej.

13 maja 2016 roku w sklepach muzycznych pojawił się album Sztossa pt. "81". Krążek, dryfujący objętościowo między klasycznym EP a longplayem, ma być przedsmakiem właściwej solowej płyty, nad którą aktualnie trwają prace. "81" promują świetnie przyjęte single: "Podwójne tempo", "Wolność", "K.T.J." oraz "Na 100". 

#TAGI

#Sztoss
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów