Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Łuszy – Skrzydła pegaza

Łuszy – Skrzydła pegaza

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:18:10, 11 maj '17r.

Raperzy z naszymi życiami nie piszą bragga dzisiaj/ bo mają tyle do powiedzenia, że nie starczy życia”.Pierwszy teledysk Łuszego w akcji SB Starter to oldschoolowe video, które ma przenieść nas do czasów w których w głowie młodego rapera po raz pierwszy zrodził się pomysł, żeby stanąć za mikrofonem. Skąd on przyszedł? Co reprezentuje? Od czego się to wszystko zaczęło? Poznajcie Łuszego.

Łuszy - rocznik ‘91. Pierwszy uczestnik akcji SB Starter, której celem jest otwieranie nowych możliwości przed młodymi i ambitnymi zawodnikami z podziemia. Łuszy w kilku numerach zaprezentował się jako ambitny tekściarz i bardzo sprawny raper o dosadnym, wypracowanym już stylu nawijki. Jak mówi sam, jego ambicją jest przywracanie muzyce duszy, a celami nie są wygórowane wyniki liczbowe, a bardziej status jaki muzyka odgrywa w życiu jego słuchaczy.

Singiel Łuszego “Wenus z Milo został doceniony w podsumowaniu miesiąca Yurkowsky’ego, a ciepłych słów pod jego adresem nie szczędzą m.in. Borixon, Białas czy inny uczestnik SB Starter - Jan-rapowanie. Pierwszy teledysk - “Skrzydła pegaza” ukazuje korzeń z którego zrodził się styl Łuszego, a co z tego wyrośnie? Mobilizacja jest odpowiednia, praca wre, a następne ruchy już niebawem.

O samej akcji SB Starter:

SB Starter to swego rodzaju trampolina dla młodych, perspektywicznych artystów, których muzyką się jaramy. Ostatnie miesiące to dla nas czas nieustannego rozwoju. Codziennie otrzymujemy kilkanaście demówek / utworów, które staramy się sprawdzać. Sami także prowadzimy research szeroko rozumianego "podziemia", dlatego też postanowiliśmy całość tego typu działań obrać w konkretne ramy, dzięki czemu możemy pozwolić wyselekcjonowanym przez nas artystom wypłynąć na szersze wody. SB Starter może okazać się preludium do pełnej współpracy wydawniczej. Na pierwszym etapie postanowiliśmy sami wybierać "Starterów", jednak jeszcze przed wakacjami ruszymy z konkursem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani naszą działalnością artyści będą mogli zaprezentować swoje utwory, które w dalszej części konkursu przesłuchamy i poddamy ocenie. Więcej informacji o samym modelu konkursowym ujawnimy już niebawem  - tak komentują główne założenia akcji włodarze SB Maffija Label.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów