Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Włodi - Szyld

Włodi - Szyld

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 16:00:00, 11 maj '17r.

DistrictAREA opublikowała dzisiaj teledysk do utworu „Szyld” promujący najnowszy album Włodiego „WDPDD”.

Płyta „WDPDD” Włodiego dostępna jest w Empikach w całej Polsce oraz w sklepie wytwórni www.districtarea.pl. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest duet The Returners, natomiast teledysk wyprodukował ML FILMZ.

Od strony producenckiej za utwory na płycie odpowiadają DJ B, Sampler Orchestra i The Returnes. Za okładkę oraz grafiki związane z płytą odpowiada Łukasz Bujno (DJ DEF). Gości, którzy udzielili się na płycie poznamy niedługo.

Na "WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości m.in. Ero czy Holaka. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.

 

 

#TAGI

#Włodi
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów