Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Konkurs Kaczor - Testament (Konkurs na Remix)

Kaczor - Testament (Konkurs na Remix)

KOMENTARZY: 0
Remulus  Duma Remulus Duma, 14:59:08, 24 luty '11r.


Minęło już trochę czasu odkąd na półki sklepowe oraz te w Waszych domach trafiła pierwsza solowa płyta Kaczora - "Przyjaźń Duma Godność". Mieliście już wystarczająco dużo czasu żebyście mogli zapoznać się z tym materiałem. Teraz nadszedł czas abyście wzięli jeden z kawałków w swoje ręce. Mowa o numerze "Testament" który został nagrany do bitu Młodego G.R.O

Wraz z wytwórnią Szpadyzor Records ogłaszamy konkurs dla młodych, uzdolnionych producentów. Oddajemy w Wasze ręce accapellę do kawałka „Testament” (tempo 93,2 BPM) i czekamy na Wasze remixy. Pobierzecie ją za pomocą poniższego linka:

Kaczor - Testament (accapella, tempo 93,2 BPM)

W jaki przesyłać swoje propozycje? 
Wasze remixy będziemy zbierać do 21 marca na oficjalnym profilu facebook Kaczora – www.facebook.pl/kaczorboss Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować linka ze swoją propozycją remixu pod wpisem konkursowym na facebook’u Gracza z numerem pierwszym. Wasze produkcje oceniać będzie komisja w składzie Kaczor i DJ Teak. Najlepsze prace zostaną opublikowane na kanałach facebook i youtube Kaczora, zwycięzca otrzyma również album „Przyjaźń Duma Godność” z autografem rapera. Jeśli któraś z produkcji zyska szczególne uznanie jurorów jej producent zostanie zaproszony na kolejny projekt Gracza z numerem pierwszym.

Jednocześnie zapowiadamy kolejny konkurs związany z albumem „Przyjaźń Duma Godność”. Już niedługo zaprosimy Was do aktywności artystycznej. Będziemy czekać na wszelkie Wasze prace artystyczne związane z tym wydawnictwem. Tymczasem oczekujemy na najlepsze remixy „Testamentu”. Przekonajcie nas, że Kaczor brzmi na Waszym bicie co najmniej tak dobrze, jak na produkcji Młodego G.R.O. Czekamy na Wasze propozycje!

Przy okazji zapraszamy Was na nadchodzące koncerty trasy Kaczor i Shellerini. Poniżej prezentujemy listę miast, w których raperzy będą koncertować w najbliższym czasie. Do zobaczenia w Waszych klubach.

25.02 Poznań klub Opcja Shellerini
04.03 Toruń klub Bunkier Kaczor i Shellerini
12.03 Gniezno klub Lokomotywa Kaczor
18.03 Poznań klub Opcja Kaczor
19.03 Krotoszyn klub Fabuła Kaczor i Shellerini

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów