Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk TMS - Bez Przestrzeni

TMS - Bez Przestrzeni

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:21:09, 15 maj '17r.

Już dzisiaj premiera nowego albumu TMS „Oddech”!!!

Przy okazji premiery prezentujemy kolejny teledysk do trzeciego singla „Bez przestrzeni”.

Płyta TMS – „ODDECH” jest debiutanckim albumem młodego reprezentanta Przasnysza. Artysta fenomenalnie przechodzi z rapu do zapadających w pamięć melodyjnych refrenów.

Po wygraniu szeregu konkursów muzycznych w końcu przyszedł czas na legalny debiut. Na płycie usłyszymy numery z pogranicza hip-hopu i r'n'b. Krążek zawiera 14 pozycji, z których każdy może wybrać coś dla siebie.     

Warto mieć na swojej półce płytę tego artysty, ponieważ niedługo będzie o nim bardzo głośno.

TMS, właściwie Tomasz Kawiecki urodził się w 1992, w Przasnyszu. W podstawówce nauczyciel muzyki namówił Tomka na dodatkowe lekcje muzyki, gdzie Tomek stworzył ze znajomymi zespół rockowy, w którym został oczywiście wokalistą. Znajomy zaraził go hip-hopem i wkrótce zaczęli pisać własne teksty. Zostali zauważeni przez lokalny MDK gdzie przez dwa lata mieli do dyspozycji podstawowe studio nagraniowe. Zagrali kilka niezłych koncertów. Tomek wziął udział w konkursie organizowanym przez Donatana [2012], który wygrał.

Zmotywowany TMS wziął udział w konkursie zorganizowanym przez Hemp Records, o nazwie "Żywy Rap 2 edycja" [2014] i znów wygrał. W nagrodę podpisał kontrakt z w/w wytwórnią oraz pojechał do USA, gdzie ruszył w trasę z Hemp Gru. 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów