Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Tadek ostro o Popku: Ma w głowie kibel!

Tadek ostro o Popku: Ma w głowie kibel!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:53:07, 17 maj '17r.- Jakby rozgrzebać kawałki Popka, to na pewno znaleźlibyśmy coś wartościowego 
- tak mówi Tadek o twórczości Popka. Po czym dodaje... -  Myślę, że „kibel”, który ma w głowie z racji – nazwijmy rzeczy po imieniu – chlania i ćpania, że zawsze był ciężki do kontrolowania i chęć zarobienia pieniędzy, sprawiają, że robi takie coś. Z drugiej strony, jeszcze kiedy byliśmy oficjalnie kolegami  z jednego zespołu (zespół - Firma, przyp. red.), to zazwyczaj byłem takim jego adwokatem - wspomina.


- Podnosiłem takie kwestie, że jest on produktem III RP. Legnica, mała Moskwa, jego rodzinne miasto. Ojciec, który brał go na roboty jako dzieciaka w podstawówce, poprawczak, w którym wychowawca zamiast uczyć czytać i pisać, bił ich codziennie i zmuszał do budowy własnego domu. Kto wie na kogo my byśmy wyrośli, gdybyśmy musieli takie coś przeżywać - mówi raper o dzieciństwie Popka. Rozumie, że jest to konsekwencją działań wychowawczych, na które nie ma się wpływu.

Obecnie nie mają ze sobą kontaktu: - Mamy ze sobą niewiele wspólnego, choć nigdy nie zamykałem do końca tej drogi. Myślałem, że możemy zamknąć rozdział pt.: „Firma” jakąś dojrzałą płytą o wartościach takich, jak choćby ojcostwo – on też jest przecież ojcem. Dowiedziałem się jednak z jednego wywiadu, że „Firmy” już nie będzie. To też jest pewnego rodzaju narcyzm, do czego zresztą sam się przyznał. Mówi otwarcie, że jest zakochany sam w sobie. 

Co jak co, ale taki kolejny, dojrzały projekt w składzie Firmy przyjąłby się bardzo dobrze.

Źródło cytatów:
http://www.radiomaryja.pl/informacje/zrozumialem-ze-lepiej-zlo-dobrem-zwyciezac-wywiad-tadeuszem-tadkiem-polkowskim/

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów