Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Koncert/Impreza Niepowtarzalny rap showcase na początek wakacji w A2!

Niepowtarzalny rap showcase na początek wakacji w A2!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:19:56, 24 maj '17r.

Wrocław rozpoczyna letni sezon potężnym uderzeniem. Impreza w Centrum Koncertowym A2, będzie wyjątkowym wydarzeniem na mapie Polski, która na jednej scenie skupi szeroki wachlarz wykonawców reprezentujących tak różne oblicze hip-hopowego brzmienia. W tym samym miejscu spotka się new school ze starą szkołą, muzyka instrumentalna oraz futurystyczny rap. W ten wieczór doświadczycie dwóch premier i jednego wykonu przygotowanego wyłącznie na to wydarzenie. Mamy kilka powodów aby 2-go czerwca ściągnąć Was do Centrum Koncertowego A2.

 

Po pierwsze: Żaaaaabson,
to ziomal - wiadomo. Jeden z czołowych przedstawicieli młodej sceny. Chłopak rozumie i umie trapy jak mało kto nad Wisłą. To co potrafi Żaba, wielu próbuje osiągnąć jedynie w swoich mokrych snach. Nic dziwnego że zauważył go sam Borixon, pod którego okiem kształtował swój chory styl, rozwijany na fali inspiracji Travisem 
Scottem czy Young Thugiem.

 

Po drugie: Włodi oraz DJ B.
Jednym słowem legenda. W dwóch słowach chodzący szacunek. Mało jest w tym kraju ludzi, którym przyszłoby do głowy zdyskredytować Włodka. Od pierwszej Molesty minęło prawie 20 lat. Przez te dwie dekady na jego płytach wychowały się tysiące słuchaczy i wyrosło setki raperów. Na każdą kolejną płytę Włodiego czeka się zawsze z niecierpliwością, a właśnie ukazała się najnowsza. Weteran polskiej sceny premierowo zaprezentuje album “Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu”.

 

Po trzecie: EABS feat. Hades.
Odkąd legendarne Puzzle zniknęły z klubowej mapy Wrocławia, brakowało miejsca gdzie mogłyby realizować się kolejne muzyczne marzenia muzyków z Electro-Acoustic Beat Sessions. Na liście potencjalnych sesji od zawsze znajdował się Hades, jeden z najlepszych polskich raperów. Teraz pojawiła się okazja żeby ten pomysł zmaterializować. Hades wydał niedawno swój kolejny solowy album, a EABS jest w przededniu głośnego debiutu na scenie jazzowej. W ten wieczór te dwa byty połączą swoje siły na wyjątkowy koncert, który będzie instrumentalnym przelotem przez całą karierę Hadesa.

 

Po czwarte: PRO8L3M.
Klasyk od pierwszej EPki. Każdy kolejny materiał, aż do debiutanckiej płyty tylko potwierdzał ich status, który przyniósł sukces w postaci platynowej płyty i wyprzedanego #2040Tour. PRO8L3M rusza w czerwcu z kolejną, letnią trasą koncertową. Potrwa ona do końca września ale występ w A2 będzie jedyną okazją w tym roku, aby zobaczyć duet na żywo we Wrocławiu na dużej scenie z potężną oprawą audiowizualną. Trasa poprzedzona będzie nowym wydawnictwem, które ukaże się na przełomie maja i czerwca.

 

Po piąte, o odpowiedni warm up zadba Marta Malinowska aka Majliz wrocławskiego kolektywu wariatów z Regime Brigade. Kto kiedykolwiek był na ich imprezach wie, że nie będzie żadnej lipy w selekcji.

 

Klub: A2 / Start: 19:30 /Wstęp: 18+

Bilety: 35/40/50/60 / http://bit.ly/2pHrhZZ

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów