Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Koncert/Impreza Fokus i Rahim zagrają na festiwalu w Węgrowie!

Fokus i Rahim zagrają na festiwalu w Węgrowie!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:26:04, 24 maj '17r.

Ostatnim elementem line-upowej układanki jest Pokahontaz, czyli duet dwóch legend polskiego rapu – Rahima i Fokusa.

22 lipca na Rynku Mariackim w Węgrowie odbędzie się II edycja Wengroove HIP-HOP Festiwalu. Organizatorzy ujawnili już wszystkich głównych artystów, którzy wystąpią przed publicznością przybyłą z Węgrowa i okolic.

Tegoroczny line-up składa się z pięciu wykonawców. Na scenie pojawią się: Vixen, Te-Tris, Kali, Włodi oraz wspomniane już wyżej Pokahontaz.

Zespół powstał w 2003 r. w Katowicach na kanwie kultowej Paktofoniki, tuż po oficjalnym zakończeniu jej działalności. W skład grupy wchodzą 3 byli członkowie PFK: Rahim (raper i producent muzyczny), Fokus (raper i producent muzyczny) i DJ Bambus (znany również jako Be-De-Jot lub BDJ – oficjalny DJ grupy). Od połowy roku 2012 w trasy koncertowe z artystami wyrusza również Minix (beatboxer i producent muzyczny, brat Rahima), prezentujący swój beatboxowo-wokalny showcase. W 2017 r. w miejsce DJ-a Bambusa do grupy dołączył DJ West. Obecnie Pokahontaz intensywnie pracuje nad 4. wydawnictwem, którego wydanie planowane na jesień 2017 r. W między czasie, na rynku pojawiły się albumy: „Receptura”, „Rekontakt” (status złotej płyty) , „Reversal” (status złotej płyty) oraz „Rekolekcja”. 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów