Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Kolejne ataki w stronę Tau

Kolejne ataki w stronę Tau

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:55:08, 12 czerwiec '17r.

Oto pełna wypowiedź Ebro na jego FB:

"Znów będzie, że się przypierdalam, ale taki już jestem. Tau na Olisie, w dodatku na 1 miejscu - tak to już jest, że w czołówce tego notowania są czasem raperzy i artyści, których nie lubisz czy nie trawisz. Oglądnijcie sobie ten filmik. Fanatyzm religijny Tau'a i obnoszenie się nim jest już wszystkim doskonale znane - taka tam religijność na pokaz, pod publiczkę. Przed każdą premierą rzuca info o czynionych cudach czy molestowaniu seksualnym w dzieciństwie - to też znamy.

Zwróćcie uwagę na fragment, kiedy mówi: "ON jest na pierwszym miejscu" - nie ma wątpliwości, że chodzi o Boga. Nie chodzi mu rzecz jasna o swoją osobę, wiadomo, że to przenośnia, ale to niewątpliwie celowa zagrywka, bo jeżeli jesteś osobą wierzącą i słuchasz rapu, to czujesz się zobowiązany do kupienia jego płyty. Dzięki temu przecież Bóg będzie na pierwszym miejscu Olisu, dzięki temu wiara zwycięży i słowo Boże będzie niosło się hen daleko i jeszcze dalej. Do wierzących nic nie mam, ale proszę Was, nie dajcie się ogłupiać - jeżeli wariat Wam wmawia, że kupując jego płytę zbliżycie się do Boga, przyczynicie się do szerzenia słowa Bożego, Bóg zwycięży, Bóg znajdzie się na pierwszym miejscu, to włączcie myślenie. Prawda jest taka, że kupujecie płytę Tau'a, nie słowo Boże - Bóg nic z tego nie ma, Tau kosi na Waszej wierze siano i wykorzystuje do tego celu Waszego Boga.

Pamiętacie jeszcze Mediuma? Słuchała go garstka - odkąd zaczął głosić herezje, to nagle wszyscy wierzący są jego fanami i jego płyty w końcu się sprzedają. Anatom też podobno jest mocno wierzący, ale nie robi z siebie mesjasza, by opchnąć Wam swoje tracki i się na Was dorobić. Wiara nie potrzebuje poklasku. A jeżeli to rzeczywiście głoszenie słowa Bożego, to niech koncerty gra za darmo.

Nie szanuję. Jedyny raper, którego nie szanuję i pierdolę opinie tych, co nie myślą trzeźwo."

I teraz komentarze...

KTO TO JEST EBRO?
TAU TY FANATYKU
DRAMA NA DRAMIE, NO SUPER REKLAMA
itd. itp...

W każdej takiej myśli coś jest. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wierzący będą propsować Tau, a Ci mniej wtajemniczeni będą za Ebro. Strzelanie z postów na FB jest ostatnio popularne. Szkoda, że era dissów już umarła na dobre. Oceniając ruchy tych graczy to jednak Ebro szuka poklasku w wygłaszaniu opinii o mainstreamowym raperze. Media to udostępnią, a on zgarnie trochę fejmu. Taka nasza praca.

Pytanie na koniec: Naprawdę Tau, który praktycznie czyni samo dobro (ciężko mu cokolwiek zarzucić), będzie atakowany za "fanatyzm religijny", bo mu się powodzi z powodu silnej wiary? Ma organizować koncerty za darmo i płyty nagrywać jedynie charytatywnie (w 100%) bez jakiegokolwiek zysku na godne życie i dalsze działania?

#TAGI

#Tau
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów