Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Ploty Gdzie jest Igi?

Gdzie jest Igi?

KOMENTARZY: 0
Fryderyk  Poznański Fryderyk Poznański, 12:32:25, 05 lipiec '17r.

Witajcie na nowym dziale poświęconym plotom oraz wszelakim prowo z rapowego półświatka. Ja nazywam się Fryderyk Poznański i będę z wami analizował wszystkie nowe doniesienia.

Zaczynamy więc od wczorajszego zamieszania wokół Quebonafide, otóż ciechanowski raper ku nie zadowoleniu fanów wrzucił do sieci teledysk do kawałka Hypebae na którym udzielił się włoski raper Sfera Ebbasta. Fani zarzucają Que, że zamiast promować naszego rodzimego IGI pilota wolał wziąć jakiegoś zagranicznego "no skill'a", ale to jeszcze nie koniec. Quebonafide z oficjalnego teledysku wyrzucił zwrotkę(!!!). Przez te dwa czyny (wydawałoby się dozwolone, ale nie w Polsce) wywołał falę hejtu.

Oto niektóre komentarze internatów: 

Moim zdaniem:

Polscy słuchacze nie dorośli jeszcze do tego, że raper "wyrzuca" coś, remixuje w trakcie czy zmienia kontekst utworu. Ciekawi mnie co gdyby Quebonafide zrobił podobnie jak Kanye West, zaraz po premierze płyty rozpocząłby jej modyfikację w serwisach streamingowych. Najgorsze jest to, że krzyczą Ci fani, którzy nawet płyty nie kupili, ale pomimo tego są źli na modyfikacje czegoś co dostali za darmo bo przecież nie wiedzieli o dodatkowych EP-kach...

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów