Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Step udostępnia za darmo bity znanych producentów w ramach akcji #PICK

Step udostępnia za darmo bity znanych producentów w ramach akcji #PICK

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:09:49, 21 lipiec '17r.

PICK BEATS: Step udostępnia za darmo bity znanych producentów w ramach akcji #pick

Opolska wytwórnia idzie za ciosem i w ramach uzupełnienia akcji #PICK, udostępnia 5 różnorodnych bitów od 5 topowych producentów muzycznych z Polski. Stepowy challenge wspierają DrySkull, Got Barss, SoDrumatic, SecretRank oraz Worek. To właśnie na ich produkcjach będą mogli spróbować się wszyscy młodzi i obiecujący raperzy, którzy chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami szerszej publiczności. 

 

Sprawdź playlistę z dostepnymi instrumentalami: https://www.youtube.com/playlist?list=PL0nOYs6U_lFTsh06Tq6alXEGVFyqsuww5

 

POBIERZ BITY:https://goo.gl/9d1u7M

 

W ramach akcji #PICK_BEATS współpracujący z wytwórnią artyści mogą liczyć na zrealizowanie teledysku do wybranego singla i umieszczenie go na największym kanale muzycznym w naszym kraju! Dodatkowo najlepszym zostanie zaoferowany w przyszłości kontrakt płytowy!

Od dziś na kanale StepRecordsTV dostępne są instrumentale w formie odsłuchów oraz plików do pobrania.  

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w akcji, pobierz paczkę z bitami, nagraj co najmniej jeden numer na wybranym instrumentalu i wrzuć go na swój kanał YouTube, w tytule zawierając #Pick_Beats oraz nickname wybranego producenta. 

 

SoDrumatic (wł. Wojciech Rusinek) - polski producent muzyczny, który ma na swoim koncie współpracę z czołowymi artystami krajowej sceny hip-hopowej. Na jego produkcjach można było usłyszeć m.in. VNMa, Sokoła, Kaliego i Palucha. Wszechstronność, perfekcyjność i dbałość o brzmienie - tak można scharakteryzować muzykę SoDrumatica.

 

DrySkull (wł. Robert Krawczyk) - jeden z czołowych producentów na polskim rynku muzycznym. Współpracował z największymi nazwiskami rodzimej sceny rozrywkowej - Afromental, Dwa Sławy, Dawid Podsiadło, Mrozu, Sokół, VNM i in. W swoich produkcjach stawia przede wszystkim na zrozumienie intencji wykonawcy. Eklektyzm wyciągnięty z połączenia klasycznej edukacji muzycznej i rozrywkowego zacięcia, słychać niemalże w każdym utworze, jaki wychodzi spod rąk DrySkulla na światło dzienne.

 

Got Barss (wł. Paweł Sobolewski) - młody producent muzyczny i inżynier dźwięku. Jego działalność oscyluje wokół takich gatunków muzycznych jak rap, hip-hop, r'n'b, soul i EDM. Na swoim koncie ma m.in. współpracę z Quebonafide, Białasem, Solarem, Bedoesem, Wac Toją czy Kobikiem.

 

Worek (wł. Bartosz Worek) – młody producent, który swoją działalność rozpoczął w wieku 18 lat. Samouk, fan francuskiej sceny rapowej i brzmień z nią związanych. Zaznaczył swoją obecność na scenie, współpracując ze wschodzącymi gwiazdami nowej fali ulicznego rapu w Polsce – Kazem Bałagane i Malikiem Montaną.

SecretRank (wł. Dawid Sadowski) - kielecki producent. Autor jednego z bitów do Cypheru w ostatniej edycji Młodych Wilków Popkillera. Znany ze współpracy z topowymi postaciami polskiej sceny Hip-hopowej. Większą rozpoznawalność osiągnął dzięki współpracy z Żabsonem (wyprodukował m.in. hitowy numer "P0K0RA"). Autor połowy produkcji na najnowszym, świetnie przyjętym albumie Borixona "Koktal". Współpracował również m.in z ReTo, Guziorem, Deysem.

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów