Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Zagraniczy RAP Made in China - tydzień z chińskim rapem

Made in China - tydzień z chińskim rapem

KOMENTARZY: 0
Daniel Pieńkus Daniel Pieńkus, 12:42:33, 28 lipiec '17r.

 

Rap obiega już cały świat.

Oczywistym musiało być, że do kraju gdzie żyje ponad miliard ludzi też trafi. Dla europejskich słuchaczy jest to mocno egzotyczny kierunek. Nastały czasy, gdzie dzięki internetowi, można również ze swoją twórczością trafić do szerszego grona odbiorców. Chińczycy jednak mają te zadanie jednak utrudnione, przez znaną powszechnie politykę traktowania mediów społecznościowych przez rząd. Z tego powodu jest trudniejszy dostęp do rozpromowania się w internecie dla szerszego grona odbiorców.

Higher Brother. Grupa chińskich pozytywnych świrów. Higher Brothers trzymają się trapu, który aktualnie jest najpopularniejszy. Muzyka powinna także bawić, słuchając ich kawałków myślę, że na pewno pełnią rolę dobrej odskoczni.

Ich “Made in China” wkręca się po pierwszym przesłuchaniu. Robotę robi na pewno refren, śpiewany leniwie, z dalekowschodnim akcentem oraz wtrącanym co chwila “Made in China”, które jako jedyne w tym tekście można za pierwszym razem dokładnie zrozumieć. Biorąc pod uwagę to, że zdarza się nawet nie rozumieć reprezentantów ze sceny w US, to po prostu może się to podobać albo nie.

Pozostałe kawałki, które są dostępne w sieci mają podobnie luźny klimat. Dla ludzi, którzy są znudzeni słuchaniem artystów ze starego kontynentu i USA czy też, którzy lubią poznawać nowe rzeczy, szczerze polecam.

Wracając jeszcze co do promowania swojej twórczości i dostępie do mediów społecznościowych w Chinach. Ich “Made in China” ma jedynie 3 miliony wyświetleń. Co przy wielkości kraju jest to kropla w morzu. Dla porównania, w Polsce, Youtube jest motorem napędowym w promowaniu artystów i on w głównej mierze przyczynia się do rozgłosu.Jednak warto mieć na uwadze, że nie wszystkie kawałki z USA generują setki milionów wyświetleń, chociaż artyści mają dużą popularność, jednak powodem tego nie są ograniczenia.

Od dziś przez cały tydzień będą wrzucane kawałki prosto z Chin.

 

 

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów