Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Miuosh o słuchaczach

Miuosh o słuchaczach

KOMENTARZY: 0
Daniel Pieńkus Daniel Pieńkus, 19:13:50, 02 sierpień '17r.

Miuosh w wywiadzie dla tuwroclaw.com poza tematami politycznymi wypowiedział się także na temat muzyki jaką tworzy. W ocenie niektórych była to kontrowersyjna wypowiedź. Czy aby na pewno?

Na początku wywiadu na pytanie "Jak bardzo wążna jest dla Ciebie muzyka?" odpowiada: "Bardzo ważna. Wartości, które kiedyś można było w niej odnaleźć, bardzo mnie ukształtowały, ale teraz jest dla mnie tylko muzyką. Nie mam w tej kwestii jasno określonych gustów. Żyjemy w czasach, w których muzycznie można robić wszystko, np. na komputerze.  Ja rapuję, bo ta forma wokalna jest dla mnie najbardziej odpowiednia. Śpiewać nie potrafię. Czasem się staram, ale średnio mi to wychodzi. Nie jestem też zbyt zżyty z polską sceną rapową. Nie uważam także, że trafiam do tej publiczności. Jest do zagrania o wiele więcej niż tylko rap."

Następnie na pytanie odnośnie muzyki symfonicznej czytamy:

" Na koncerty przyszli ludzie, którzy nie słuchają rapu, ale chcieli sprawdzić, jak to brzmi. To było w tej inicjatywnie najfajniejsze. Dzięki niej zacząłem docierać do ludzi, którzy nie słuchają mojej muzyki, ale zaciekawiło ich, jak zabrzmi jej połączenie z muzyką symfoniczną. To ludzie, którzy śledzą wydarzenia muzyczne i przyszli zobaczyć coś nowego, a po tym projekcie zostali przy mojej muzyce, i są cały czas. Okazało się, że te teksty się bronią nie tylko w środowisku słuchaczy 18 – 24 lata, jak miałem wcześniej i że słuchają ich także ludzie po 50stce.  Do nich też te utwory trafiają."

 

 

#TAGI

#miuosh
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów