Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Miuosh o polityce: Kradną od 27 lat

Miuosh o polityce: Kradną od 27 lat

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:44:49, 07 sierpień '17r.

Miuosh w rozmowie z tuwroclaw.com mówi o krajobrazie politycznym, a także o wkurzeniu narodu na władzę.

"Wydaje mi się, że tylko 30. procent społeczeństwa nie jest. Wkurza mnie to, że ten naród bardzo topornie się uczy, bardzo krótko pamięta i źle rozkłada ciężar sytuacji, przykładając wagę do nieodpowiednich rzeczy"

Raper także chwali Pawła Kukiza oraz Liroya, tego drugiego szczególnie za akcję z medyczną marihuaną. Wypowiada się również na temat kradzieży w polityce:

"Ludzie w polityce "kradną" od 27. lat. Na tym chyba polega polityka i człowiek zawsze czuje się trochę okradziony przez podatki, urzędy, rząd i ugrupowania polityczne. Raz na trzydzieści lat może się zdarzyć, że zabiorą nam coś więcej. Właśnie teraz się to dzieje. Mam na myśli wolności, swobody i poczucie obywatelstwa, które nam się należą, a to nie powróci szybko. Kto wie, co będzie potem. To nie jest tak, że za cztery lata przyjdzie ktoś inny. Nie wiadomo, kto przyjdzie i czy przyjdzie. To się robi niebezpieczne. Jestem człowiekiem, który jest zaangażowany w to wszystko. Nie uważam, że druga partia w sondażu będzie dla nas lepszą opcją, ale każda inna byłaby w tym momencie lepsza"

#TAGI

#Miuosh
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów