Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP OER (B.O.K) broni tytuł podczas The Notorious IBE w Holandii

OER (B.O.K) broni tytuł podczas The Notorious IBE w Holandii

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:31:33, 09 sierpień '17r.

"17 zawodników z całego świata, jedna paczka sampli, 60 minut na zrobienie "Perfekcyjnego Beat'u" i... OER po raz drugi wygrywa zawody Notorious IBE w Holandii! Ajjjjj! Gratulacje!" - komentuje na swoim profilu FB Bisz.

"The Notorious IBE" to jeden z największych festiwali Hip Hopowych w Europie, koncentrujący się przede wszystkim na szeroko pojętym elemencie tańca ulicznego. Od 3 lat IBE  bardzo mocno wspiera beatmaker'ów oraz producentów muzycznych, dając im możliwość pokazania swoich umiejętności na żywo w konkursie "Perfect Beat Challenge" Na miejscu producenci otrzymują paczkę dźwięków, z której w ciągu 60 minut muszą stworzyć najlepszy beat. Używają do tego celu tylko swojego sprzętu. Co roku na to wydarzenie zjeżdżają się tancerze oraz beatmakerzy z całego świata.

Etatowy producent bydgoskiej formacji B.O.K kończy prace nad swoim producenckim albumem, premiera płyty zaplanowana jest na jesień 2017. Do tej pory ukazały się dwa single promujące to wydawnictwo z gościnnym udziałem Weny oraz Grubsona.

https://www.instagram.com/p/BXfBQREFugB/

#TAGI

#OER
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów