Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Otsochodzi i zły odbiór singla - dlaczego?

Otsochodzi i zły odbiór singla - dlaczego?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:53:08, 11 sierpień '17r.

Otsochodzi zaskoczył nas swoją stylówką w nowym numerze z Taco Hemingwayem. I to bardzo.

Janek jest znany z tego, że trzyma mocne korzenie w rapie, szczególnie tym undergroundowym. Postanowił jednak zrobić coś totalnie innego i wziął pod lupę styl mainstreamu amerykańskiego. Teledysk z tego kawałka oraz flow z trzeciej zwrotki tego kawałka - mamy ameryczkę. A oto komentarze słuchaczy:

"Polski rap zalicza coraz większy regress, chyba nie chce widzieć jak to będzie wyglądać za pare lat"

"Współczuje ludziom, którym to się podoba."

"Janek, wracaj do podziemia, janka rap, jak dobry blant"

Na swoim FB Janek na komentarz: "Janek to nie jest rap, ale nawet Cię rozumiem. Takie czasy, że na takim gównie najłatwiej się wybić. Mam tylko nadzieję, że wrzucisz co jakiś czas takie sztosiwa jakie były na Slamie", odpowiedział: "Fakt. Jest to muzyka, którą się po prostu bawię z czystej zajawki. Za zaufanie dziękuję i szanuję Twoją wypowiedź. Na nowym albumie znajdziesz na bank coś w "klimacie Slamu" - innego, ale w starym steelo. Nie chce powielać tego co robiłem. Nie chce przyzwyczajać do swojej stylówki i następny album, po Kolorze, też nie będzie taki sam. 1luv."

Porównując odbiór praktycznie tej samej stylistyki rapowej w Ameryce i w Polsce, można stwierdzić, że Polska lubi jednak trzymać się korzeni bardzo blisko. Słuchacze chcą klasyków, a ostatnio wręcz przeciwnie - mamy przesyt newschoolowego typu nawijki.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów